Úvodní strana » Aktuality

Aktuality

Vánoční vydání Filipa Bulletinu je tu

21.12.2018 Přišel konec roku a Filipa má za sebou úspěšný důležitý rok. Stáhněte si aktuální vydání firemního časopisu a dozvíte se, co je u nás nového. 
Zároveň přejeme všem krásné Vánoce a vše dobré do nového roku 2019.

Časopis je ve formátu .pdf ke stažení zde.

 

Filipa Bulletin č. 6 je ke stažení

26.4.2018 S jarem přišlo i nové vydání Filipa Bulletinu. V časopise se mimo jiné dočtete, jak překonat jarní únavu, seznámit se s třemi zaměstnanci z provozu v Lázeňské ulici a strávit pár hodin nad antistresovou omalovánkou. A pochopitelně se taky můžete dozvědět, co je u nás nového.

Časopis je ve formátu .pdf ke stažení zde 

 

 Filipa Bulletin č. 5 je na webu

25.1.2018 Zájemci o dění ve společnosti Filipa si v aktuálním vydání firemního časopisu Filipa Bulletinu mohou přečíst, co je u nás nového a zajímavého.

Časopis je ve formátu .pdf ke stažení zde 

 

Letní Filipa Bulletin je na webu

28.6.2017 České perličky, které miluje svět, představení provozu Filipy v Poděbradech, firemní novinky a další zajímavosti najdete ve čtvrtém čísle Filipa Bulletinu.

Časopis je ve formátu .pdf ke stažení zde

 

Filipa a HOPsej.cz - Na vysoké noze

10.5.2017 Spolupráce české firmy z oblasti extrémních sportů HOPsej.cz s Filipou se může zdát poněkud neobvyklá, podíváme-li se blíž, má toto spojení svou logiku. HOPsej.cz byla založena v roce 2010 s cílem nabízet kvalitní skákací boty za rozumnou cenu a dostávat powerbocking, tak se totiž tomuto sportu říká, mezi lidi. A protože v HOPsej.cz nebyli úplně spokojeni s existující nabídkou, rozhodli se nechat si je vyrábět v Česku. A právě montáž skákacích bot provádí Filipa v Lázních Bělohrad. O tom, jak to všechno vzniklo, jsme se bavili s majitelem HOPsej.cz Danielem Fajmonem.

Rozhovor, který vyšel v březnovém vydání Filipa Bulletinu najdete ZDE
Druhá část rozhovoru, která se do firemního časopisu nevešla, si můžete přečíst ZDE

 

Srdcerváčka Hana Potměšilová

10.4.2017 Člověk s postižením je normální součástí společnosti, říká v rozhovoru pro Filipa Bulletin Hana Potměšilová, předsedkyně Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP).

Rozhovor, který vyšel v březnovém vydání Filipa Bulletinu najdete ZDE
Druhá část rozhovoru, která se do firemního časopisu nevešla, si můžete přečíst ZDE

 

Nový Filipa Bulletin je on-line

5.4.2017 Firemní novinky, implementace nového informačního systému, skákací boty, Srdcerváči, představení provozu v Kosmonosích a další zajímavosti najdete v třetím čísle Filipa Bulletinu.

Časopis je ve formátu .pdf ke stažení zde

 

Návštěva NFOZP v Kosmonosích

24.2.2017 Ředitelka Nadačního fond pro podporu zaměstnávání osob se  zdravotním postižením (NOFZP) Hana Potměšilová a člen dozorčí rady fondu Petr Vyhnánek navštívili ve čtvrtek, 23. února 2017, provoz Filipy v Kosmonosích. NFOZP se snaží zlepšovat tíživou situaci postižených při vstupu na trh práce. Petr Vyhnánek je zároveň prorektor Metropolitní univerzity v Praze, která poskytuje speciální programy pro studenty s postižením.

Více informací najdete zde

 

Filipa v Liberci

30.1.2017 Provoz společnosti Filipa v Liberci má v tuto chvíli čtyři střediska, ve kterých zaměstnanci pracují pro celou řadu smluvních partnerů. Mimo jiné expedují lakované díly v základové barvě, kompletují, svařují a balí náhradní díly pro významné světové automobilky a také kompletují kabelové svazky pro automobilový průmysl.

Více informací najdete zde

 

Rozhovor s Leošem Vrbatou

24.1.2017 V pátém čísle Bělohradských listů z roku 2016, časopisu vydávaném radnicí města Lázně Bělohrad, vyšel rozhovor s jednatelem společnosti Filipa Leošem Vrbatou.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde

 

Druhé číslo Filipa Bulletinu je on-line

19.12.2016 Firemní novinky, představení provozu v Liberci, fotky z distribuce prvního vydání a další zajímavosti najdete v druhém vydání Filipa Bulletinu.

Časopis je ve formátu .pdf ke stažení zde

 

Fotodokumentace z předávání prvního vydání Filipa Bulletinu zaměstnancům

16.12.2016 Koncem října navštívila část vedení Filipy firemní provozy a jednotlivým směnám rozdala první vydání časopisu Filipa Bulletin. Přiložené fotografie se snaží zachytit atmosféru při předávání výtisků zaměstnancům.

Fotografie najdete zde

 

Filipa Bulletin vychází

31.10.2016 Dnešním dnem byla ukončena distribuce prvního vydání nového firemního časopisu Filipa bulletin.
Časopis je určen zaměstnancům firmy a chce přispět k informovanosti zaměstnanců o dění ve společnosti ve všech jejích provozech.

Filipa bulletin je ve formátu .pdf ke stažení zde

 

Starosta Šubr ve Filipě

15.9.2016 Starosta Lázní Bělohrad Pavel Šubr ve čtvrtek, 15. září, navštívil sídlo a provoz společnosti Filipa v Lázeňské ulici, kde se seznámil mimo jiné s prací zaměstnanců a s plány vedení firmy.

Více informací zde

 

Zahájení provozu balicí linky pořízené z podpory pracovních míst pro zdravotně postižené

19.7.2016 V úterý, 19. července 2016, byl oficiálně zahájen provoz balicí linky na ventilační jednotky v provozu Lázeňská v Lázních Bělohrad. Linka byla pořízena díky příspěvku Úřadu práce ČR na vytvoření chráněných pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením.

Více zde

 

Nové webové stránky FILIPA spuštěny

4.7.2016 Nové webové stránky společnosti FILIPA spuštěny.

Více zde

 

„Vzpomínka padlým, memento živým“

29.6.2016 Na gothardském hřbitově v Hořicích připomíná nový pomník bitvu u Hradce Králové. Společnost FILIPA jedním ze sponzorů.

Více zde

 

Napsali o nás

12.3.2016 V příloze "Zaměstnavatelé v kraji" deníku Mladá fronta DNES vyšel v sobotu, 12. března 2016 článek představující společnost FILIPA.

Zde si ho můžete přečíst i vy.