Návštěva NFOZP v Kosmonosích

24.2.2017 Ředitelka Nadačního fond pro podporu zaměstnávání osob se  zdravotním postižením (NFOZP) Hana Potměšilová a člen dozorčí rady fondu Petr Vyhnánek navštívili ve čtvrtek, 23. února 2017 provoz Filipy v Kosmonosích. NFOZP se snaží zlepšovat tíživou situaci postižených při vstupu na trh práce. Petr Vyhnánek je zároveň prorektor Metropolitní univerzity v Praze, která poskytuje speciální programy pro studenty s postižením.

Návštěvu budovou provedl  jednatel společnosti Leoš Vrbata a seznámil jí s obsahem práce zaměstnanců a s fungováním provozu. Při následujícím rozhovoru se probírala sitace na pracovním trhu z hlediska osob s postižením a jakým způsobem jim fond pomáhá. Tématem byly rovněž možnosti případné vzájemné výpomoci NFOZP a Filipy.

Více informací se zájemci dozví v jarním vydání firemního časopisu Filipa Bulletin, které bude k dispozici na konci března.

Informace o fondu najdete zde.

20170223 NFOZP.png

Zástupci Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se  zdravotním postižením navštívili provoz Filipy v Kosmonosích. Zleva: Petr Vyhnánek (člen dozorčí rady NFOZP), Hana Potměšilová (ředitelka NFOZP), Leoš Vrbata (jednatel Filipy) a Edita Arabaszová (ředitelka peronálního oddělení Filipy).