Úvodní strana » Kariéra » Jablonec a Liberec

Volné pozice: Jablonec a Liberec

MONTÁŽNÍ A MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

  • Kde: Liberec
  • Druh práce: lehké práce (kontrola dílů, kompletace a montáže)
  • Práce převážně vsedě
  • Pracovní úvazek: zkrácený 4 hod./ plný 7,5 hod. denně
  • Práce ve dvousměnném provoze, po dohodě lze pracovat v jednosměnném systému
    (pracovní doba 6.00 – 14.00, 14.00 – 22.00)
  • Mzda: od 6 500 Kč/13 000 Kč
  • Dovolená: 5 týdnů

Požadavky:

  • Chuť pracovat
  • Spolehlivost
  • Pro kontrolní práce dobrý zrak a jemná motorika
  • Pro montáže bez zvláštních požadavků

Výhody:

  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • Stravenky ve výši 80 Kč (pro plný úvazek)
  • Možnost přestávky po každých 2 odpracovaných hodinách

Společnost Filipa je pro Vás na trhu práce již 20 let, zaměstnáváme zhruba 500 OZP zaměstnanců napříč celou ČR. Náš přístup a prostředí jsou přizpůsobeny Vašim individuálním potřebám.
Jsme certifikováni dle systému řízení jakosti IATF 16949

Kontakt:

Veronika Kloučková nebo Petra Čermáková, tel.: 727 853 331
veronika.klouckova@filipa.cz
petra.cermakova@filipa.cz

PRÁCE PRO OZP V JABLONCI NAD NISOU - třídění dílů, kompletace kabelových svazků

  • 4 hodinová pracovní doba (směny 6:00–10:00, 10:00–14:00)
  • mzda od 7,000 Kč,  5 týdnů dovolené

Popis pozice:

  • práce ve stoje nebo v sedě

Požadavky:

  • pečlivost
  • spolehlivost

Kontakt:
tel  602 626 283, nabor@filipa.cz