Search
Close this search box.

FILIPA Family představuje svůj nový web!

Spuštěním nového webu si klademe za cíl zpřístupnit informace o našich aktivitách jasnějším a strukturovanějším způsobem, zlepšit celkový dojem uživatelů a umožnit lepší orientaci v nabízených informacích a službách.

Spuštěním nového webu si klademe za cíl zpřístupnit informace o našich aktivitách jasnějším a strukturovanějším způsobem, zlepšit celkový dojem uživatelů a umožnit lepší orientaci v nabízených informacích a službách. Naše webové stránky nyní poskytují více místa také pro prezentaci témat, která jsou pro nás klíčová, včetně podpory regionálních aktivit v České republice, angažovanosti ve společenské odpovědnosti a závazku k udržitelnosti. Jsme přesvědčeni, že nový, moderní vzhled webu se bude uživatelům líbit.

Spuštění nových webových stránek je pomyslnou tečkou za tříměsíční intenzivní prací sbírání a třídění informací, vysoké desítky rozhovorů s lidmi napříč celou FILIPA Family, bezpočet telefonních hovorů a stovky hodin kreativní práce, programování, textací a nekonečných úprav a ladění. Samozřejmě nechyběly ani brainstormingy ve vinném sklípku a mnoho, ale opravdu mnoho kávy. 

To hlavní ale začíná teď. Webové stránky musí dýchat spolu s firmou a s lidmi, kteří ji tvoří. A my máme spoustu novinek, aktivit a témat, která chceme komunikovat a pevně věříme, že vás budou zajímat a bavit.

Další články