Search
Close this search box.

FILIPA FAMILY

Tvoříme prostor pro váš růst

Aktivity FILIPA Family stojí na třech hlavních pilířích – komerční činnosti, účast na chráněném trhu práce a iniciativy v oblasti společenské odpovědnosti a firemní kultury.
Kreslicí plátno 1_12@2x

Praha | Filipa Medica | xy

Plzeň

Svatava

Krásný les

Osek

Chrastava

Liberec

Jablonec nad Nisou

Jánské Lázně

Lázně Bělohrad

Hořice

Kopidlno

Poděbrady

Mladkov

Jablonné nad Orlicí

Třebíč

Bojkovice

Naše vize

Chceme být lídrem v poskytování logistických služeb, které překračují tradičně vnímané hranice oboru. Naše snaha přesahuje pouhé poskytování těchto služeb – naším posláním je posouvat hranice možného v oblastech, kde působíme a být hnací silou sociální změny a přístupu k zaměstnávání hendikepovaných osob.

Naše mise

Spojujeme svět potřeb pro osoby se zdravotním postižením se světem moderních logistických procesů a technologií. Tato synergie nám umožňuje nabízet unikátní služby, které plně respektují specifické potřeby našich klientů, jsou flexibilní, efektivní, ale také aktivně přispívají k tvorbě stabilních a smysluplných příležitostí pro osoby se zdravotním postižením.

FILIPA Logistika

Tvoříme prostor pro váš růst.

Logistika bez omezení. Nikdy nepřestávat hledat nové cesty, jak našim partnerům usnadňovat práci a zvyšovat efektivitu. To je FILIPA Logistika.
Více než 25 let zkušeností s velkými českými i mezinárodními společnostmi.
Chceme nabízet víc než úpravy na míru, chceme být váš jeden kontaktní partner. Chceme tvořit prostor pro váš růst.

FILIPA Integra

Tvoříme prostor bez hranic.

V rámci divize FILIPA Integra provozujeme síť pracovišť pro zaměstnávání hendikepovaných osob. Vytváříme prostor, ve kterém mají lidé stabilní a smysluplnou práci v důstojných podmínkách. Integrace osob se zdravotním postižením pro nás představuje sociální hodnotu i klíčový faktor úspěchu. Umožňuje nám být flexibilní i nabízet nepřeberné množství činností.

FILIPA Pet

Tvoříme prostor pro vaše domácí mazlíčky.

Když se sejdou nadšenci milující zvířata, to je ve zkratce příběh FILIPA Pet. Veškeré výrobky, které ručně vyrábí zaměstnanci se zdravotním postižením, patří k těm nejkvalitnějším na trhu a navíc je možné vyrobit je přímo na míru nebo doplnit o gravírování. Tvořit prostor pro vaše mazlíčky dává smysl.

PRO BONO

Tvoříme prostor společně.

Charitativní divize PRO BONO pomáhá podporovat regionální sociální projekty. Daří se jí úspěšně vyhledávat nejen smysluplné projekty, ale také partnery, kteří mají chuť se podílet na pomoci tam, kde to dává smysl. V PRO BONO tvoříme prostor společně.

OMBUDSMAN

Tvoříme firemní kulturu FILIPA.

V rámci svého závazku vytvářet pozitivní pracovní prostředí provozuje FILIPA Family jako jedna z prvních českých firem institut zaměstnaneckého ombudsmana. Tato iniciativa reflektuje hodnoty respektu a vzájemné tolerance, které jsou hluboce zakořeněny ve firemní kultuře společnosti.

Asociace korporátních ombudsmanů

Společnost FILIPA je zakládajícím členem Asociace korporátních ombudsmanů, jejíž cílem je sdružovat ochránce práv zaměstnanců a vést dialog o významu ombudsmanů v českém korporátním prostředí.
FILIPA Family má velmi pozitivní zkušenost s provozováním firemního ombudsmana, který pomáhá vytvářet pozitivní firemní kulturu založenou na důvěře, respektu a toleranci.

UDRŽITELNOST

Náš závazek k udržitelnému rozvoji.

Společnost FILIPA si je vědoma své odpovědnosti nejen ke svým zaměstnancům, ale také k prostředí, v němž podniká. Vytváření smysluplných pracovních příležitostí, investování do moderních technologií snižujících energetickou náročnost a pomoc přímo v místech, kde působí, je hluboce zakořeněno v hodnotách FILIPA Family.

SPOLEČNOST

Každý člověk by měl mít možnost smysluplného, stabilního a důstojného zaměstnání. FILIPA se proto dlouhodobě věnuje tvorbě právě takových pracovních míst. Věříme, že tato aktivita přispívá k sociálnímu smíru a pomáhá lidem zvyšovat jejich kvalitu života.

EKOLOGIE

Nový moderní výrobní a logistický areál – Filipa PARK HOŘICE byl vybudován s důrazem na energetickou efektivitu, dosahující energetické třídy „A“. Vytápění je zajištěno prostřednictvím tepelných čerpadel a o elektrickou energii v objektu se starají fotovoltaické panely doplněné o výkonné bateriové úložiště. Areál představuje ideální vzor moderní a udržitelné průmyslové zóny.

REGIONÁLNÍ POMOC

Snažíme se pomáhat v regionech, kde působíme. Prostřednictvím naší divize PRO BONO vyhledáváme smysluplné sociální projekty, které pomáhají lidem v nelehkých životních situacích.

Je znakem vyspělé společnosti, že se stará, aby všichni mohli smysluplně pracovat a důstojně žít. Můžeme být opravdu hrdí na to, co jsme ve FILIPĚ dokázali a jsem vděčný každému zaměstnanci, který s námi tvoří kulturu FILIPA Family.


– Leoš Vrbata, majitel společnosti