Filipa, a.s.

FILIPU poctila svou návštěvou ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová​

FILIPU poctila svou návštěvou ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová​

FILIPU poctila svou návštěvou ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová​

Dne 3.9.2021 jsme měli v Lázních Bělohradě vzácnou návštěvu.

V souvislosti s plánovaným projektem výstavby nového areálu FILIPA PARK Hořice nás poctila svou návštěvou ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová. Představili jsme jí skupinu FILIPA, naše činnosti, působnost a zejména pak plánovaný projekt, který přinese Hořicím budoucnosti až 200 pracovních míst.

Setkání bylo oboustranně příjemné i přínosné. Slova paní ministryně Dostálové, které uvedla na svém Facebooku: Mám radost, kdykoliv potkám podnikatele, který vytváří nová pracovní místa. Společnost Filipa z Lázní Bělohrad navíc z tisícovky lidí zaměstnává 500 zdravotně postižených. Vyrábí obojky pro psy, kompletuje součástky pro automotive nebo třeba pro výrobce úklidových prostředků Vileda. Firma teď plánuje velkou investici v průmyslové zóně u nás v Hořicích, kde by mělo vzniknout až 200 pracovních míst a část z nich opět pro zdravotně postižené. Průmyslová zóna v Hořicích zela roky prázdnotou, konečně tedy získá využití a místní příležitost. Je fajn, že firma myslí i na ty, kteří neměli v životě tolik štěstí. 👏“.

Klára Dostálová – Mám radost, kdykoliv potkám podnikatele,… | Facebook

Návštěvu nám zprostředkoval pan Zdenek Lhota, který je mimo jiné také pořadatelem dvou významných kulturních událostí v Hořicích – festival The Legends Rock Fest, kterému jsme byli významným partnerem, a festival Loučení s létem, kterému jsme hrdě hlavním partnerem.

Děkujeme za milé setkání a těšíme se na další příležitosti, které nám město Hořice nabídne.