Filipa, a.s.

Hořice opět ožily!​

Hořice opět ožily!​

Hořice opět ožily!​

Během letošního léta, v  období 22. a  23. července 2022, se konal již 10. jubilejní ročník festivalu The Legends Rock Fest 2022 a  my, tentokrát jako hlavní partner akce, jsme samozřejmě nemohli chybět. 

Jubilejní ročník se stejně jako ten minulý konal v Areálu Zahrada, který má rozlohu 15 000 m2, což je plocha velká jako dvě fotbalové hřiště. Část areálu slouží jako stanové městečko, druhá část je vyčleněna pro parkování, a to vše zcela bez poplatků. V rámci této akce byl vstup pro děti do 125 cm a držitele průkazu ZTP zdarma. Ještě před pár lety byl v  místech areálu doslova neprostupný prales. Bezmála tříletá práce, která byla fyzicky i finančně náročná, dala vzniknout novému místu, kterým nyní Areál Zahrada je. Celá jeho plocha, tedy mimo plochu před pódiem, je porostlá vzrostlými stromy, které ve slunných dnech poskytují příjemný stín. Členitost prostorového uspořádání je tvořena živými ploty. Najdete zde dostatek místa pro společná setkání, ale i soukromí. Nechte se tu okouzlit jedinečnou atmosférou a nezaměnitelnou energií. (zdroj: http://thelegendsrockfest.cz/) 

V rámci doprovodných akcí jste si na festivalu mohli zasoutěžit, zúčastnit se autogramiád přímo u pódia, pořídit si mnoho fotografií, ať už s vašimi oblíbenými kapelami, nebo využít „fotokoutky“ (místa, kde se daly pořídit úžasné fotografie na památku). Nechyběla soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu a nejoriginálnější fans klub kapely, kdy vítězové byli odměněni hodnotnými cenami. 

Minulý rok nám ještě dělala starosti opatření spojená s covidem, která však nikterak plány nezmařila. Letošní ročník byl o to velkolepější a návštěvnost mnohonásobně stoupla. Měli jste tak šanci vidět náš stánek, který úspěšně prezentoval naši společnost. K odpočinku a uvolnění zde byla pro naše zaměstnance vytvořena relaxační zóna s lehkým občerstvením a každý náš zaměstnanec měl na uvítanou první pivo zdarma. O tuto zónu včetně zajištění celého stánku se stejně jako minulý rok starala naše mladá a  stále usměvavá „markeťačka“ Petra Voňková ve spolupráci se stejně dobře naladěnou Petrou Páblovou. Za přípravy, zajištění, přítomnost a rozdávání krásných úsměvů tímto oběma Petrám velmi děkujeme. Hořický festival mezi rockovými fanoušky proslul svou rodinnou atmosférou. 

Podle slov návštěvníků předchozích ročníků má akce v  Hořicích v  Královéhradeckém kraji kouzlo neopakovatelné přátelské atmosféry a domácí pohody se skvělou muzikou. Je zkrátka poznat, že pro organizační tým kolem hlavního pořadatele Zdeňka Lhoty a jeho manželky Bobiny Lhotové je osobně důležitý a hýčkají si ho. Všichni dělají maximum pro to, aby se zde návštěvníkům líbilo. Ti pak následně vyzdvihují pohodu, která tady vládne. Tímto manželům Lhotovým děkujeme za úžasnou organizaci, zprostředkování skvělého místa, zážitků a vzpomínek a pevně věříme, že jsme vás dostatečně nalákali na další ročník tohoto festivalu, na který se už nyní těšíme.