Filipa, a.s.

Slavnostní otevření chráněné dílny v Jablonci nad Nisou

Slavnostní otevření chráněné dílny v Jablonci nad Nisou

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ CHRÁNĚNÉ DÍLNY V JABLONCI NAD NISOU

Za účasti hejtmana Libereckého kraje, pana Martina Půty, jsme v rámci našich chráněných dílen dne 26.6.2023 přestřižením symbolické pásky slavnostně otevřeli nové prostory provozovny v Jablonci nad Nisou. Otevření proběhlo odpoledne za přítomnosti pozvaných hostů přímo v prostorách provozovny, která sídlí v areálu společnosti JabloPCB s.r.o. na adrese U Přehrady 5129/67.

Součástí slavnostního otevření byl proslov majitele pana Leoše Vrbaty, ke kterému se přidal i pan Půta. Nechybělo ani skvělé jídlo a pití, které přispělo ke zpříjemnění atmosféry. Návštěvníci měli možnost shlédnout všechny projekty, na kterých v současné době jablonecká chráněná dílna pracuje. Rovněž se mohli přesvědčit, že status „osoba se zdravotním postižením“ neznamená, že tento člověk nemůže pracovat. Jde pouze o omezení vzhledem k jeho zdravotnímu stavu. Naše společnost, jakožto významný zaměstnavatel osob se zdravotním postižením, si je vědoma, že tito lidé patří i v dnešní době k nejohroženější skupině na trhu práce a je potřeba jim pomoci s integrací na trhu práce. Pevně věříme, že přesunem z předchozí budovy jsme pro našim zaměstnancům poskytli modernější prostory a příjemné pohodlné zázemí uspořádané tak, aby maximálně podporovalo flexibilitu.

Děkujeme všem účastníkům za návštěvu a našim zaměstnanců přejeme mnoho úspěchů a příjemnou pracovní atmosféru na pobočce i mimo ni.