Filipa, a.s.

Soutěž Company culture competition se blíží do finále

Soutěž Company culture competition se blíží do finále

Naše společnost, jako jeden ze zakládajících členů Asociace korporátních ombudsmanů, aktivně podporuje veškeré činnosti Asociace vedoucí ke zvýšení povědomí o institutu ombudsmana pro zaměstnance v České republice. Aktuálně, ve spolupráci s Provozně ekonomickou fakultou ČZU v Praze, probíhá soutěž pro studenty vysokých škol a univerzit prezenční formy studia s názvem Company culture competition, jejíž cílem je umožnit studentům uplatnit své teoretické znalosti na reálných případech z praxe.

Společnosti mají možnost získat vhled do myšlení nastupující generace a nabídnout vybraným studentům stáže nebo jiné formy spolupráce. Navíc mohou prezentovat svou firemní kulturu všem účastníkům vyhlášení výsledků na PEF ČZU. Přínos je tedy i v oblasti employer brandingu.

Celkem byly zadány tři případové studie, včetně té od společnosti FILIPA:

Představte si, že pracujete jako interní ombudsman logistické společnosti Filipa a.s. Zaměstnanci vědí, že se na vás mohou při řešení různých nepříjemných situací obrátit. Od týmu zaměstnanců jednoho oddělení, Vám přijde e-mail se stížností na chování manažera… Jak situaci vyřešíte?

Rádi byste se seznámili s výsledky soutěže a byli přítomni při vyhlášení prvního ročníku? Těšíme se na vaši účast na finálovém eventu. Uslyšíte prezentace nejlepších týmů, setkáte se se studenty, poznáte různé firemní kultury a mnoho lidí z oboru. V rámci eventu proběhne také mnoho zajímavých přednášek. Celou akcí provede mluvčí ČZU Karla Mráčková.

13. 6. 2024 od 14:00, Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze, místnost EI

Cena vstupenky 499,- Kč / osoba, možnost rezervace zde.