Filipa, a.s.

VIZE FILIPA PRO HOŘICE

Vážení občané Hořic a okolí, dovolujeme si Vás touto cestou seznámit s našimi plány vybudovat v Hořicích pobočku naší společnosti se 150 pracovními místy.

Zároveň bychom Vám rádi představili některé naše další firemní projekty a Filipu jakožto významného zaměstnavatele lidí s hendikepy. V neposlední řadě bychom Vám rádi nabídli naše cíle v podpoře místní kultury, vzdělávání a sportu.
Jsme pravidelným partnerem kulturních a sportovních akcí v regionu Podkrkonoší.

Vaše otázky a náměty nám můžete poslat na e-mail:
O SPOLEČNOSTI FILIPA

Společnost Filipa je prověřená časem. Byla založena v roce 1998 a je významným zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením.

Jsme partnerem mnoha známých značek nejen v automobilovém průmyslu. V současné době zaměstnáváme 950 lidí, většinou osob se zdravotním postižením.

Vzhledem k tomu, že našimi zákazníky jsou velké a úspěšné společnosti, i naši zaměstnanci se mohou spolehnout na stabilitu zaměstnání v odvětví, které přináší jistotu i v současné době plné strachu o budoucnost.

NÁŠ PROJEKT V HOŘICÍCH​
  • 150 nových pracovních míst
  • montáž předních a zadních nárazníků
  • online vizualizace výrobních procesů
  • balení náhradních dílů, skladování
  • STK s auto-myčkou a další podnikatelské prostory

Kromě standardních zaměstnaneckých výhod a bonusů, které u nás mají všichni zaměstnanci, bude v prvních měsících roku 2021 představen nový systém zaměstnaneckých benefitů, který ještě zatraktivní práci ve Filipa.

VIZE FILIPA PRO HOŘICE

Jsme si vědomi toho, že na naše zaměstnance a jejich rodiny působí negativní dopady dnešní doby. Zejména v jejich rodinném, kulturním a sportovním vyžití.

Filipa již dvacet let poskytuje věcnou a finanční podporu organizátorům Hořického jazzového festivalu. Uskutečněním investičního záměru Filipy v Hořicích dojde k ještě většímu prohloubení partnerských vztahů mezi investorem a městem a jeho příspěvkovými organizacemi.

V Hořicích otevřeme veřejnou diskusi moderovanou místním zastupitelstvem, při které se pokusíme najít vhodný způsob, jak podpořit místní kulturu, společenské akce, vzdělávání či sport.

PŘÍBĚH NADŠENÍ A NÁPADITOSTI NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ

Kromě našich hlavních aktivit, tedy výroby a logistiky, se Filipa věnuje i menším, ale o to zajímavějším projektům.

Byli to právě naši zaměstnanci, kteří přišli s nápadem vyrábět obojky, vodítka a hračky pro domácí mazlíčky. Díky jejich kuráži a cílevědomosti mohl být tento nápad zrealizován. Veškeré výrobky www.filipapet.cz jsou ručně vyráběné originály, do kterých je otisknuta poctivost, pracovitost a nadšení.

Naše psí hračky dělají radost zvířatům v nejednom českém útulku a my už se moc těšíme, až navážeme spolupráci s místními útulky v Hořicích a okolí.

NAŠE REFERENCE

logo_čv_poz_bar_s_och