Search
Close this search box.

Společnost FILIPA byla vyhlášena mezi pěti nejlepšími firmami roku 2023 v Královehradeckém kraji.

Tuto prestižní anketu každoročně pořádá Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje.

Tuto prestižní anketu každoročně pořádá Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje. Slavnostní večer proběhl 20. června 2024 v krásných prostorech Nového zámku v Kostelci nad Orlicí. V Královéhradeckém kraji je celkem 128 501 ekonomických subjektů a z toho 95 firem nad 250 zaměstnanců.

Významným projektem minulého roku v Královéhradeckém kraji bylo dokončení moderního výrobního a logistického areálu v Hořicích nedaleko Jičína. FILIPA PARK Hořice potvrdil naši schopnost realizovat velké projekty a zajistit klientům špičkový, plnohodnotný servis včetně samotné výstavby na klíč a poskytnutí služby, v rámci které navíc vzniklo až 90 nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením.

O společnosti:

FILIPA je logistická a výrobní společnost působící na území celé České republiky s rozsáhlými aktivitami nejen v Královéhradeckém kraji. Díky své dlouhodobé podpoře zaměstnávání osob se zdravotním postižením se řadí mezi dominantní zaměstnavatele této skupiny lidí v tuzemsku. Misí společnosti je účinná integrace osob s hendikepem do moderních logistických procesů s cílem vytvářet pozitivní přidanou hodnotu jak zaměstnancům, tak zákazníkům. Prostřednictvím své charitativní divize PRO BONO podporuje FILIPA sociální projekty v regionech. Je generálním partnerem Oblastní charity Jičín, významným partnerem Střední školy Olgy Havlové v Janských Lázních a organizace Apropo v Jičíně.

Další články

FILIPA Family představuje svůj nový web!

Spuštěním nového webu si klademe za cíl zpřístupnit informace o našich aktivitách jasnějším a strukturovanějším způsobem, zlepšit celkový dojem uživatelů a umožnit lepší orientaci v nabízených informacích a službách.

Číst dále