Search
Close this search box.

AKTUÁLNĚ

FILIPA Family představuje svůj nový web!

Spuštěním nového webu si klademe za cíl zpřístupnit informace o našich aktivitách jasnějším a strukturovanějším způsobem, zlepšit celkový dojem uživatelů a umožnit lepší orientaci v nabízených informacích a službách.

Společnost FILIPA byla vyhlášena mezi pěti nejlepšími firmami roku 2023 v Královehradeckém kraji.

Tuto prestižní anketu každoročně pořádá Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje.

Deník e15: podpora hendikepovaným na trhu práce je výhrou pro všechny, říká šéf dodavatele škodovky i BMW.

Ať už si pod provozem v logistické a výrobní společnosti člověk představí leccos, rozhodně ho může překvapit skutečnost, že v takovém, na první pohled fyzicky náročném odvětví pracuje velká část hendikepovaných osob.

Jsme generálním partnerem FILIPA Podkrkonošského maratonu

Společnost FILIPA se stala generálním partnerem cyklistického závodu Podkrkonošský Maraton.

Také tento rok jsme partnery ankety dobrovolní hasiči roku

Velmi si vážíme aktivit dobrovolných hasičů, a proto jsme i tento rok partnery ankety Dobrovolní hasiči roku. Do jejího 14. ročníku se ode dneška mohou hlásit dobrovolní hasiči a hasičské sbory z celé České republiky.

Soutěž company culture competition se blíží do finále

Aktuálně, ve spolupráci s Provozně ekonomickou fakultou ČZU v Praze, probíhá soutěž pro studenty vysokých škol a univerzit prezenční formy studia s názvem Company culture competition, jejíž cílem je umožnit studentům uplatnit své teoretické znalosti na reálných případech z praxe.

Kvalita dodávaných služeb a bezpečnost dat je u nás na prvním místě

Posouzení zabezpečení výměny důvěrných informací: Trusted Information Security Assessment Exchange – TISAX

AKTUÁLNĚ

BULLETIN ONLINE

Filipa Bulletin je firemní časopis, který vychází jednou za čtvrtletí a přináší novinky ze života firmy. Je určen jak zaměstnancům, tak obchodním partnerům, ale i veřejnosti, která sleduje rozvoj naší společnosti. Zábavným doplněním obsahu jsou křížovky, sudoku a soutěže o hodnotné ceny.

BULLETIN ONLINE

výběr z aktuálního vydání JARO 2024

JAK PŘEMÝŠLÍ STUDENTI O FIREMÍ KULTUŘE?

To můžete zjistit v rámci soutěže COMPANY CULTURE COMPETITION ​

4. 3. 2024 spustila Asociace korporátních ombudsmanů (AKO) soutěž se zaměřením na firemní kulturu pro vysokoškolské studenty, která poběží do 30. 4. 2024. Cílem celé akce je propojovat teorii a praxi.

STŘECHA NAD HLAVOU

pro opuštěná zvířata

Jsou témata, která člověk píše s potěšením a velkou radostí. Jedním z takových témat je jakákoliv podpora nebo pomoc těm, kteří si sami pomoci nedokážou. V minulých vydáních jsme několikrát psali o podpoře útulku pro opuštěná zvířata BONA v Kozlech u České Lípy. Útulek stále pravidelně zásobujeme skartovaným papírem sloužícím jako podestýlka pro venkovní zvířata. Tímto bych chtěla znovu poděkovat všem, kteří se do této činnosti zapojili a pravidelně nás papírem zásobují. Během minulého roku jsme naši pomoc rozšířili o věcné dary v podobě krásných vodítek a obojků vyrobených v naší chráněné dílně v Lázních Bělohradě. Při každé návštěvě útulku nás napadají stále nové věci, které by zde byly potřeba zajistit.

MÁME NEJLEPŠÍ

ZAMĚSTNANCE

Základem prosperující společnosti je vybrat správné zaměstnance. My se můžeme pyšnit, že mnoho takových proaktivních, pracovitých, šikovných a pro nás správných zaměstnanců máme.